Sporthal
Sporthal
Links ga je de nieuwe sporthal binnen met uitvalsbasis van de dienst vrije tijd. Je kan hier sporten of een glas drinken in het cafetaria. De multisportzaal heeft een flexibele indeling en aan de achterzijde is er plaats voor een danszaal. Vertel ons wat je goed vindt of hoe het beter kan. En hoe we de sporthal nog sterker kunnen maken.
Deze bijdragen werden reeds ingediend
Sporthal
Betere inplanting sporthal
Sporthal
Een sportclub met meer dan 300 leden verdient ondersteuning en minstens een deftige sportzaal
Sporthal
Accomodatie voor The Wushu Family Belgium
Sporthal
Sporthal te klein
Sporthal
Eigenlijk zou er een sporthal in Tremelo centrum moeten komen want daar is er geen in de omgeving.
Sporthal
Beter in de Kalvenne
Dit belevingspark staat op de meest foute plaats. De ruimte is veel te klein voor een fatsoenlijk belevingspark en er is geen plaats voor eventuele uitbreiding. Het park staat bovendien veel te dicht bij de huizen van de omwonenden. En bovendien is er gewoon niet genoeg parking. Die sporthal is gewoon beter geplaatst in de Kalvenne!
Sporthal
Cafetaria te klein.
Sporthal
Kick Wushu Tai Chi
Sporthal
Super project - hopelijk voor jong en oud !
Tai chi lessen zijn ideaal voor de ouderen onder ons - hopelijk wordt die groep niet vergeten ... De Wushu Family biedt al jaren, met veel succes deze lessen aan en wij hopen dan ook dat zij een plaats toegewezen krijgen in dit nieuwe sportcomplex !
Sporthal
Cash automaat
Sporthal
BBB/yoga/pilates
Sporthal
Genoeg ruimte voor Wushu club
Sporthal
Ontwerp sporthal....
Sporthal
privacy
Sporthal
Hoe sneller hoe liever!
Begin er maar aan. Hoe rapper hoe liever! Is helemaal ok!
Sporthal
TREMELO-TOFFE gemeente!
Sporthal
Danszaal
Sporthal
Luiervriendelijk
Sporthal
Rolstoelfietsen in deelsysteem
Sporthal
Is er gedacht aan een thuis voor de wushu club?
Sporthal
Heel slecht idee
Eerst de fietspaden, rioleringen en wegen. Daar heeft iedereen nut aan!
Sporthal